Tabletki na opóźnienie wytrysku – RANKING

Przedwczesny wytrysk to problem, który dotyka co 5 mężczyzny w Polsce. Skala tego zjawiska pozwala na stwierdzenie, że jest to jedno z najpowszechniejszych zaburzeń seksualnych. U podłoża tego problemu może leżeć wiele różnych czynników, a każdy z nich wymaga odpowiedniego sposobu walki z tą dysfunkcją. Najprostszym (i prawdopodobnie najskuteczniejszym) arsenałem wysuwanym przeciwko przedwczesnemu wtryskowi są tabletki przedłużające stosunek. Poniżej przedstawiamy nasz ranking tabletek na przedwczesny wytrysk, po które warto sięgnąć, jeżeli inne metody Cię zawiodły.

1. Tabletki na opóźnienie wytrysku Climax Control, 60 szt. (30 dni kuracji), 169zł

Jest to preparat, na który można się najczęściej natknąć szukając tabletek na przedwczesny wytrysk. W tym przypadku pierwszy strzał okazuje się celny, bowiem Climax Control stanowi naprawdę dobry sposób na zwalczenie tego zaburzenia. Warte podkreślenia jest to, że receptura kapsułek jest w 100% naturalna, co oznacza, że nie musimy się obawiać o żadne skutki uboczne towarzyszące zażywaniu Climax Control. U osób borykających się z przedwczesnym wytryskiem obserwuje się niskie stężenie serotoniny, a wysokie dopaminy. Działanie suplementu diety opiera się na utrzymaniu w organizmie mężczyzny prawidłowego poziomu serotoniny, która pomaga mężczyźnie kontrolować wytrysk. Pierwsze efekty stosowania preparatu można zauważyć już po kilku dniach, zażywając kapsułkę dwa razy dziennie. Naszym zdaniem tabletki na przedwczesny wytrysk te działają najlepiej, a przede wszystkim stanowią kurację, mającą puścić problem przedwczesnego wytrysku w niepamięć.

2. Tabletki na opóźnienie wytrysku Orgasm Control, 60 szt. (30 dni kuracji), 124,90zł

Orgasm Control to cała linia produktów skierowanych do walki z problemem przedwczesnego wytrysku. Można w niej znaleźć żel, spray, chusteczki oraz tabletki, będące bohaterami rankingu. Działanie tabletek polega na zwalczaniu nadwrażliwości na bodźce, zwłaszcza w okolicach narządów płciowych. Trzeba podkreślić też, że skład tabletek jest naturalny. Producent zaleca jednak jednoczesne stosowanie co najmniej dwóch produktów z linii, więc należy brać to pod uwagę.

3. Tabletki na opóźnienie wytrysku Orgasm Extra, 60 szt. (30 dni kuracji), 119,90zł

Orgasm Extra jest suplementem diety, którego działanie opiera się na regulacji i wspomaganiu ośrodkowego układu nerwowego, odpowiedzialnego za wydolność psychiczną i fizyczną organizmu. Producent zaleca stosowanie tych tabletek wraz ze sprayem z serii Orgasm Control, a optymalne działanie tych dwóch produktów jest potwierdzane przez mężczyzn. Skład orgazm Control jest również naturalny, więc nie grożą nam skutki uboczne. Jednak w porównaniu z wyżej wymienionymi tabletkami działanie tego produktu oceniamy najsłabiej, ale wciąż zasługują na zamknięcie rankingu top 3 najlepszych tabletek na opóźnienie wytrysku.

Dodaj komentarz