Somatodrol – opinie, dawkowanie, cena

Czym jest Somatodrol?

Somatodrol jest suplementem diety wspomagającym przyrost tkanki mięśniowej. Nie są to sterydy anaboliczne, których stosowanie w Polsce jest zabronione. Preparat jest polecany przez Krzysztofa Piekarza, który jako pierwszy testował ten środek przed zawodami dla kulturystów w 2014 roku.

Jak działa Somatodrol?

Ten suplement diety przyśpiesza wzrost mięśni, szybszą regenerację organizmu po wysiłku fizycznym oraz daje energię potrzebną do następnej serii ćwiczeń. Ponadto zapewnia 30% wzrost poziomu testosteronu, eliminuje skurcze i napięcie mięśniowe, zwiększa wydajność energii, podwyższa poziom hormonu wzrostu HGH nawet o 26%, oraz zwiększa ochotę na seks.

Jaka jest Cena Somatodrol?

Na początku warto wspomnieć, że przed zakupem produktu należy wypełnić krótką ankietę na stronie producenta, która ma stwierdzić, czy kwalifikujemy się do stosowania specyfiku. Trzeba również zaznaczyć, że producent gwarantuje zwrot pieniędzy w przypadku naszego niezadowolenia ze stosowania produktu. Jedno opakowanie tabletek kosztuje aktualna cena, jednak jeżeli zdecydujemy się na pakiet składający się z kilku opakowań cena jednego opakowania będzie niższa.

Co wchodzi w skład Somatodrol?

Składnikami bazowymi tego preparatu są: L-argininie – jest to znany aminokwas, który dzięki wysokiej zawartości w składzie produktu pobudza naturalną produkcję HGH; ZMA – czyli odpowiednio skomponowana formuła minerałów anabolicznych, których dostarczanie do naszego organizmu pozwala uzyskać zaskakujące efekty treningowe. W skład tych minerałów wchodzą: magnez, cynk i witamina B6– połączone stymulują produkcję testosteronu oraz insulinopodobnego czynnika wzrostu, a co za tym idzie odpowiadają za szybszy wzrost siły mięśni; L-ornitynie – kolejny aminokwas, który zwiększa wykorzystanie L-argininy w syntezie tlenku azotu. Wszystkie te składniki połączone w jednym preparacie w naturalny sposób pobudzają organizm, sprawiają, że masa mięśniowa się powiększa, a tkanka tłuszczowa spada.

Jakie jest wskazane dawkowanie tego specyfiku?

Producent zaleca zażywać od jednej do dwóch kapsułek dwa razy dziennie, na czczo i popijając dużą ilością wody. W połączeniu z systematycznymi treningami pozwoli to zbudować tkankę mięśniową w zaledwie 12 tygodni.

Czy po zastosowaniu tego specyfiku mogą wystąpić jakieś skutki uboczne?

Po zażywaniu Somatodrolu nie zauważono żadnych skutków ubocznych, w przeciwieństwie do silnie działających sterydów anabolicznych tabletki te są nieszkodliwe dla naszego organizmu. Jedynymi objawami stosowania tego preparatu są pożądane efekty, dla których został on zakupiony.

Ile kilo czystej masy mięśniowej można zdobyć stosując Somatodrol?

Nie u wszystkich zażywanie preparatu przynosi takie same efekty. Osiągnięte wyniki zależą od predyspozycji genetycznych oraz indywidualnego cyklu treningowego. Badania wykazują, że stosowanie Somatodrolu aż o 50% zmniejsza czas, w którym można zaobserwować efekty ćwiczeń. Osoby, które testowały produkt przed wprowadzeniem go na rynek, regularnie ćwicząc, przez 3 miesiące zyskały od 8 do 14 kg czystej masy mięśniowej.

Czy warto zamówić ten specyfik na allegro?

Przy każdym tego typu produktów zamawiając na allegro nie mamy pewności, czy rzeczywiście zamawiamy oryginalny produkt. Co więcej, producent gwarantuje zwrot pieniędzy, jeżeli tylko efekty 3 miesięcznej kuracji nie odmienią ciała kupującego, a gwarancji takiej na allegro nie dostaniemy.

Gdzie najlepiej kupić Somatodrol?

Tabletki najlepiej zakupić na stronie producenta (KLIKAJĄC TUTAJ). Jest to jedyny dystrybutor tego preparatu w Polsce, u którego będziemy mieli zagwarantowane to, że kupujemy oryginalny produkt, a nie jakąs udaną bardziej czy mniej podróbkę. Producent zapewnia również a zwrocie pieniędzy w razie braku satysfakcji z zażywania Somatodrolu.

Czy te tabletki naprawdę działają?

Działanie Somatodrolu potwierdzają mężczyźni na całym świecie. W sieci pełno jest zdjęć osób, które chwalą się rezultatami osiągniętymi przy pomocy tego specyfiku. Somatodrol to skuteczność udowodniona naukowo. Dlatego w przypadku niezadowolenia z 3 miesięcznej kuracji, producent zwraca koszty zakupu tabletek.

Jakie są opinie o Somatodrol?

Somatodrol jest suplementem, który cieszy się pozytywnymi opiniami. Coraz więcej mężczyzn zajmujących się kulturystyką decyduje się na jego zakup.

Dodaj komentarz