Park Psychologii

Rzucanie palenia z Nicorix – skład, opinie, cena, dawkowanie

Uzależnienie od papierosów dotyka znaczną część społeczeństwa Polski. Z badań przeprowadzonych w 2017 r.* wynika, że co czwarty Polak przyznaje się do nałogowego, tj. codziennego palenia papierosów. Skala problemu jest więc ogromna. Co gorsza, palenie papierosów negatywnie wpływa na stan zdrowia nie tylko samego palacza, ale również osób w jego otoczeniu. Co z tym zrobić? Naprzeciw problemowi wychodzi produkt Nicorix. Czy jednak jest skuteczny? Zapraszam do mojego artykułu.

 

Zanim przejdę do opisywania samego produktu, chciałbym najpierw pochylić się na kwestią związaną ze skutkami palenia papierosów.

*badanie przeprowadzone przez Kantar Public dla Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Negatywne skutki palenia papierosów

Każdy z nas jest świadomy tego, że palenie papierosów po prostu szkodzi. Często jednak nie mamy wiedzy o konkretach, a lista powikłań, jakie mogą wystąpić u nałogowego palacza, jest długa i niepokojąca. Kilka przykładów postaram się podać w tym artykule.

Nowotwory – to najczęściej występujące schorzenie u palaczy. Na raka (szczególnie płuc) w 2009 roku zmarło ponad 21000 osób, a liczby te z roku na rok rosną. Oprócz raka płuc przez palenie możemy nabyć się nowotworu jamy ustnej, przełyku, języka, wargi, a nawet raka trzustki i nerek.

Astma oskrzelowa – kolejne poważne schorzenie występujące u palaczy. Substancje smoliste występujące w dymie papierosowym mogą działać bezpośrednio na komórki błony śluzowej oskrzeli, co niesie prawdopodobieństwo rozwoju przewlekłego stanu zapalnego.

Choroby z zakresu sercowo-naczyniowego – według badań to właśnie papierosy w głównej mierze przyczyniają się do wystąpienia zawału serca czy udaru mózgu. Połączenie tlenku węgla z nikotyną, które jest wchłaniane przez palacza w dymie papierosowym, powoduje zmniejszenie stężenia tlenu we krwi. Prowadzi to do uszkodzenia ścian naczyń krwionośnych, co z kolei przyspiesza proces wytwarzania się blaszki miażdżycowej oraz zakrzepów we krwi.

To tylko trzy przykłady z długiej listy powikłań, jakie mogą wystąpić w przypadku nałogowego palenia. Warto się więc zastanowić nad rzuceniem niezdrowego nałogu i uzyskaniem pełni zdrowia. Zadanie to nie jest łatwe, jednak z pomocą może przyjść Nicorix.

Czym jest Nicorix?

Zacznę od tego, że na pewno nie są to magiczne pigułki, które w dwa dni pozwolą nam kompletnie zapomnieć o nałogu i stać się zdrowymi „nie palaczami”. Nie, takich rzeczy nikt jeszcze nie wymyślił i nie zapowiada się, aby w przyszłości podobny produkt miał powstać. Zapytasz – No więc po co mi właściwie cały ten Nicorix? Potrzeba go, ponieważ proces rzucania palenia jest niezmiernie ciężki i bez odpowiedniego wsparcia nie jesteśmy w stanie go przebyć. Tabletki Nicorix (sprawdź stronę producenta) dzięki swojemu składowi pomogą nam w walce z niechcianym nałogiem. Skuteczną pomoc umożliwia nam jedna cecha odróżniająca Nicorix od innych specyfików tego typu, które są dostępne na rynku – w składzie nie uświadczymy ani grama nikotyny. Co to zmienia? Śladowe ilości nikotyny, które są zawarte w tabletkach na rzucanie palenia, oczywiście niwelują głód nikotynowy, ale nadal śladowe ilości tej substancji są dostarczane do naszego organizmu, więc uzależnienie jest podtrzymywane. Skład tabletek Nicorix to:

Wyciąg z zielonej herbaty – naturalny filtr, który oczyszcza nasz organizm z wszystkich szkodliwych toksyn.

Guarana – wsparcie dla naszej przemiany materii. Pomaga spalać niepotrzebne kalorie, przez co nie uzyskujemy efektu przybierania na wadze, które często towarzyszy szybkiemu rzuceniu palenia.

Korzeń kudzu – baza całego produktu. Roślina występująca na terenach Azji. Niesamowicie wspiera nasz organizm i poprawia jego funkcjonowanie. Najważniejsze wsparcie przy naszej walce z nałogiem.

Jak widać, w składzie brak nikotyny, a reszta składników jest pochodzenia naturalnego. Nie ma więc obawy co do szkodliwości tego leku. Skoro pokrótce wiemy, z czym mamy do czynienia, sprawdźmy, ile taka kuracja będzie nas kosztować.

Cena tabletek Nicorix

Koszt kuracji jednomiesięcznej wynosi 109 złotych. Dużo? Szybkie porównanie. Statystyczny Polak-palacz potrafi wypalić jedną paczkę dziennie. W okresie miesięcznym daje nam to ponad 400 złotych na same papierosy! Wniosek jest prosty – taniej jest rzucić palenie, niż kontynuować nałóg, uszczuplając swój budżet domowy i niszcząc cenne zdrowie. Dodatkowo kuracja może być jeszcze tańsza. Producent przewidział rabaty przy zakupie kilku paczek jednocześnie oraz darmową wysyłkę. Dokładny cennik można znaleźć na stronie producenta -> nicorix.pl

Jak stosować tabletki Nicorix?

Kwestia dawkowania produktu zależy od stanu naszego uzależnienia. Standardowo są to dwie tabletki dziennie, jednak przy długotrwałym nałogu (ponad 10 lat) możemy zwiększyć stosowanie produktu do 3 tabletek na dzień.

Podstawową wiedzę na temat produktu już mamy. Pozostaje kwestia skuteczności. Według badania producenta dla osób uzależnionych od nikotyny ze stażem palenia poniżej 10 lat skuteczność produktu wynosi 95%, powyżej 10 lat – 90%. Te dane potwierdzają opinie, jakie wystawiają użytkownicy na stronie producenta. Oto przykłady takich opinii:

Gdzie kupić produkt Nicorix?

Nicorix jest suplementem diety wspomagającym naszą walkę z uzależnieniem. Nie wymaga recepty i nie musisz szukać go w aptece. Możemy go natomiast zamówić na stronie głównej producenta klikając tutaj.

Uwaga!!!

Nie kupuj produktu Nicorix na stronach aukcyjnych. Często tabletki są niewiadomego pochodzenia o wątpliwym składzie. Stosowanie może zaszkodzić twojemu zdrowiu.

Zakupu dokonuj tylko na oficjalnej stronie producenta pod adresem www.nicorix.pl

Poniżej formularz ze strony producenta:

 

Strona nadziejawgenach.pl służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. parkpsychologii.pl nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów. Warto odwiedzić Wzór do naśladowania