Nicorix – Opinie , cena, dawkowanie, skład

Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych – rzuć palenie z Nicorix już dziś!

Uzależnienie od tytoniu jest szkodliwe nie tylko dla Ciebie, ale również dla osób z Twojego otoczenia. Liczne badania dotyczące biernego palenia wykazały, że jest ono nawet bardziej szkodliwe dla naszego zdrowia, niż palenie czynne! O tym, że palenie jest szkodliwe informują nawet obrazki na opakowaniu papierosów. Może nawet doprowadzić do problemów z płodnością. Wszyscy z Twojego otoczenia nieustannie radzą Ci, żebyś rzucił? Żeby to było takie proste… A może jest? W niniejszym artykule przedstawimy Ci tabletki na rzucenie palenia Nicorix, które sprawią, że proces ten nie będzie wycieczką do piekła. Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się m.in. o skuteczności, działaniu, cenie i dawkowaniu Nicorix.

Czym jest Nicorix?

Nicorix to suplement diety w postaci kapsułek przeznaczony dla osób chcących rzucić palenie. Uzależnienie od nikotyny jest chorobą, którą należy leczyć. Tytoń zalicza się do substancji psychoaktywnych, to znaczy, że jego używanie wpływa na stan psychiczny człowieka – nastrój, postrzeganie wydarzeń oraz reakcję na nie. Siła nałogu jest silniejsza niż zdrowy rozsądek i popycha nas do działań, których bez doradcy w postaci uzależnienia byśmy nie podjęli. Czyni z nas ludzi, jakimi nie jesteśmy tak naprawdę. Dlatego należy z nim walczyć.

Jak działa Nicorix?

Działanie Nicorix polega na likwidacji głodu nikotynowego i wszystkich symptomów związanych z odstawieniem. Pozytywny wpływ tego preparatu został potwierdzony w badaniach przeprowadzonych na setkach osób na całym świecie. Należy podkreślić, że Nicorix jest środkiem wolnym od nikotyny, a leczenie nikotyny nikotyną nie jest najlepszą drogą.

Jaki jest skład Nicorix?

Skład tych tabletek jest całkowicie naturalny, co powoduje brak skutków ubocznych. W skład tych kapsułek wchodzi m.in.:

  • Korzeń Kudzu – jest to roślina, która najczęściej występuje w Azji. Od setek lat była stosowana w naturalnej medycynie chińskiej, ze względu na właściwości prowadzące do wzrostu stężenia serotoniny i dopaminy, co ma zastosowanie w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Obniża chęć sięgnięcia po papierosa, dzięki oddziaływaniu na strefy przyjemności. Składnik ten zmniejsza również intensywność bólu głowy i wpływa pozytywnie na układ krwionośny.
  • Zielona Herbata – składnik ten ma szerokie zastosowanie w medycynie. Przyspiesza proces oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn, co wpływa na poprawę stanu zdrowia. Napar z zielonej herbaty dzięki zawartości kofeiny i L-teaniny wywołuje u palacza uczucie podobne do wypalenia papierosa.
  • Guarana – roślina ta zwiększa tempo przemiany materii, dzięki czemu nie trzeba się obawiać przyrostu wagi po rzuceniu nałogu.

Ile kosztuje Nicorix?

Cena tabletek Nicorix to 109 złotych za jedno opakowanie, które wystarcza na miesiąc kuracji antynikotynowej. Dla porównania, przeciętny Polak, który pali jedną paczkę dziennie w przeciągu miesiąca wydaje ponad 400 złotych miesięcznie. Oznacza to, że rzucenia palenia jest tańsze niż samo palenie papierosów, więc z punktu widzenia czysto ekonomicznego się opłaca. Za Ncorix możemy zapłacić jeszcze mniej, kupując wielopaki. Przy zakupie dwóch opakowań jedno wychodzi gratis, co daje koszt jednego opakowania na poziomie 73 złotych.

Stosowanie Nicorix – jak zażywać te tabletki?

Zalecana dzienna dawka tych tabletek to dwie, a w przypadku nałogu trwającego dłużej niż 10 lat można zwiększyć dawkę do trzech tabletek dziennie. Badania producenta wykazały, że w przypadku osób palących krócej niż 10 lat prawie 95% rzuciło palenie już po miesiącu, przy przyjmowaniu dwóch tabletek Nicorix dziennie. Natomiast w przypadku osób palących ponad 10 lat podczas trzymiesięcznej kuracji, polegającej na przyjmowaniu trzech tabletek dziennie, palenie rzuciło prawie 90% badanych. To imponujące wyniki.

Jakie opinie wśród osób rzucających palenie ma Nicorix?

Z opinii zamieszczonych na stronie producenta wynika, że Nicorix może sobie przypisać szereg zwycięzców w walce z nałogiem. Dużo osób z jego pomocą rzuciło palenie, podkreślając przede wszystkim, że dzięki tym tabletkom przestaje się czuć pociąg do nikotyny, a tym samem nie ma ochoty na sięgnięcie po papierosa. Pierwsze efekty widać już po kilku dniach stosowania, nawet w przypadku osób palących po dwie paczki dziennie. To naprawdę działa!

Gdzie kupić Nicorix?

Jest to suplement diety, którego nie dostaniemy w aptece, tylko na stronie producenta. Należy pamiętać, że tylko zakup z tego źródła gwarantuje nam, że dostajemy produkt w 100% oryginalny. Kupując tabletki na allegro może się okazać, że nie dostaniemy tego, co zamawialiśmy, tylko podróbkę silącą się na wygląd oryginału. Zaufanie źródło zakupu, jakim jest strona internetowa producenta to pierwszy krok do rzucenia palenia!

Rzucenie palenia to trudna decyzja, ale zaowocuje ona w wiele pozytywnych zmian – poprawa stanu zdrowia nie tylko Twojego, ale również najbliższych. Wpływa też na poprawę wyglądu i nawilżenia skóry, zwiększa wydolność płuc i zapewnia lepszą kondycję fizyczną. Nie zwlekaj dłużej z podjęciem tej decyzji, rzuć palenie z Nicorix już dziś – bez skutków ubocznych!

Dodaj komentarz