Member XXL – opinie, cena, dawkowanie

Pytanie o to, czy własne przyrodzenie ma odpowiednią długość prędzej czy później dopada każdego mężczyznę. Oczywiście każdy chciałby odpowiedzieć na owe pytanie twierdząco, ale „odpowiednia długość” dla każdego może oznaczać coś innego. Najczęściej punktem odniesienia jest średnia długość męskiego przyrodzenia podczas wzwodu deklarowana przez mężczyzn mieszkających w danym kraju. W Polsce wymiar ten wynosi około 14 cm. Warto jednak zaznaczyć, że jest to długość deklarowana przez mężczyzn, a nie mierzona linijką przez neutralnego badacza. Jeżeli jednak uważasz, że Twój penis jest zbyt mały, żeby mógł spełnić Twoje oczekiwania/zadowolić partnerkę, to w tym artykule podsuniemy Ci kilka pomysłów na powiększenie przyrodzenia i wskażemy, naszym zdaniem, najlepszy z nich.

Średnia długość penisa mężczyzn w Polsce

Jeżeli chcielibyśmy ustalić rzeczywistą przeciętną długość penisa w czasie wzwodu, to najwiarygodniejszy wynik otrzymalibyśmy uśredniając wyniki wszystkich badań przeprowadzonych na ten temat. Czyli wyglądałoby to mniej więcej tak:

 • Bardzo duży – długość powyżej 18 cm
 • Duży – długość w zakresie 15,6 – 18 cm
 • Średni – długość w zakresie 12,6 – 15,5 cm
 • Mały – długość w zakresie 9 – 12,5 cm
 • Bardzo mały – długość nie przekraczająca 9 cm

Nie oznacza to jednak, że każdego mężczyznę zadowoli świadomość, że długość jego penisa jest zaledwie „średnia”. Każdy (przeważnie) przecież chciałby robić wrażenie na kobietach swoim „olbrzymem”. Warto przy tym pamiętać, że olbrzymy (czyli penisy bardzo duże, według powyższej typologii) wyglądają co prawda imponująco, ale potrafią nieźle przerazić kobietę. Nie warto więc przesadzać ze zwiększaniem tego, co otrzymaliśmy od natury, bo można przesadzić w drugą stronę.

Sposoby na powiększenie penisa

Jeżeli już jednak jesteśmy zdecydowani na powiększenie swojego penisa, warto sobie zdawać sprawę z tego, że można to zrobić (a przynajmniej spróbować zrobić) na różne sposoby. Wyróżnimy tutaj 5 najpopularniejszych.

 1. Pompki próżniowe i wodne – działanie tych urządzeń polega na wytwarzaniu podciśnienia, które skutkuje powstaniem mikropęknięć, by finalnie nastąpił proces regeneracji i rozrostu tkanek. Trzeba zaznaczyć jednak, że już sam fakt umieszczenia penisa w pompce może wywoływać przerażenie, a jeżeli dodamy do tego perspektywę możliwego bólu, to już w ogóle nie wygląda to kolorowo. Dlatego my osobiście nie zdecydowalibyśmy się na taką metodę, ale podobno do odważnych świat należy.
 2. Ekspandery – ich działanie polega po prostu na rozciąganiu przyrodzenia. Brzmi strasznie, prawda? Można jednak znaleźć zwolenników tej metody. Urządzenie trzeba nosić kilka godzin dziennie, ale na szczęście jest prawie niewidoczne pod ubraniem. Na efekty trzeba czekać dość długo, a urządzenie nie należy do tanich.
 3. Chirurgiczne powiększanie penisa – jak wszyscy się domyślacie, chodzi o operację plastyczną przyrodzenia. Trzeba jednak pamiętać, że zabieg ten, jak każda operacja niesie za sobą pewne ryzyko i jest wysoce odczuwalny dla portfela.
 4. Ćwiczenia manualne – ta metoda nie kosztuje nas nic, chyba, że jesteśmy wyznawcą tezy głoszącej, że czas to pieniądz. Ćwiczenia raczej nie są szkodliwe, o ile wykonujemy je prawidłowo. Jednak ich skuteczność jest najbardziej wątpliwa.
 5. Tabletki na powiększenie penisa – jest to metoda, która wymaga od nas najmniej wysiłku, czasu i mniej pieniędzy, niż pierwsze trzy metody. Przy tabletkach należy jednak zwracać uwagę na skład preparatu, żeby sobie nie zaszkodzić. Według nas to jest właśnie najlepsza metoda, o ile kupimy dobre tabletki. Do takich preparatów należy Member XXL.

Member XXL – tabletki na powiększenie penisa

Preparat o którym powyżej wspomnieliśmy to tabletki na powiększenie penisa. Producent zapewnia, że Member XXL to metoda bezinwazyjna, skuteczna i szybka. Zażywając te tabletki możemy wydłużyć penisa aż o 9 cm i zwiększyć jego obwód. Maksymalne efekty możemy zaobserwować po upływie minimum 3 miesięcy, a pierwsze zmiany zaobserwujemy już po dwóch tygodniach stosowania, kiedy penis wydłuża się średnio o 2 cm.

Skład Member XXL

Skład preparatu jest całkowicie naturalny, dlatego nie musimy się martwić o efekty uboczne. W skład Member XXL wchodzą m.in. :

 • Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia
 • Ekstrakt z szafranu
 • Ekstrakt z czarnego pieprzu

Odpowiednie stężenie powyższych składników sprawia, ze nasz penis powiększa się w bezpieczny dla zdrowia sposób, który jest jednocześnie zadowalający dla zażywającego.

Member XXL – stosowanie i cena

Warto również wspomnieć o tym, jak stosować Member XXL. Producent zaleca zażywanie jednej tabletki dziennie, najlepiej rano, obficie popijając wodą. Tabletki nie wchodzą w reakcję z alkoholem, ani nie wypływają na zdolność prowadzenia pojazdów. Cena tych tabletek to 159 złotych przy zakupie jednego opakowania, co jest równoznaczne z miesiącem kuracji. Należy jednak podkreślić, że kupując więcej opakowań cena jednego opakowania się zmniejsza. I w ten sposób przy zakupie 3 opakowań (czyli tabletek wystarczy na 3 miesiące, czyli zalecany przez producenta czas kuracji) jedno opakowanie kosztuje już 106zł, czyli oszczędzamy równowartość jednego pojedynczego opakowania.

Member XXL – gdzie kupić i opinie

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem Member XXL – najlepiej zrobić to za pośrednictwem strony producenta, bowiem jest to jedyne wiarygodne źródło dystrybucji. Niestety w Internecie można znaleźć wiele podróbek, które mogą nam zaszkodzić. Opinie o Member XXL są pozytywne i mężczyźni na całym świecie polecają zakup tego preparatu. Z badań przeprowadzonych na zlecenie producenta wynika, że produkt przez 70% mężczyzn został oceniony jako bardzo dobry, 18% uznało, że jest dobry, a 12% oczekiwało lepszego efektu. Przebadanych zostało 90 mężczyzn w wieku od 22 do 50 lat. Jeżeli więc chcesz dołączyć do grona mężczyzn zadowolonych z długości swojego penisa, nie czekaj dłużej i zakup Member XXL już dziś!

Dodaj komentarz