Xtrasize – opinie, cena, dawkowanie

Czym jest Xtrasize?

Xtrasize jest to suplement diety, dzięki któremu możemy zaobserwować powiększenie członka. Stosując te tabletki można zanotować wzrost przyrodzenia nawet o 7,5 centymetra. Jest to wybawienie dla mężczyzn, którzy mają kompleksy z powodu długości swojego penisa.


Co wchodzi w skład tego suplementu?

Skład Xtrasize jest całkowicie naturalny. Można wymieni trzy najważniejsze składniki: Tribulus Terrestris – roślina uznawana za silny afrodyzjak, która skutecznie zwiększa poziom testosteronu, ponadto bierze też udział w procesie uwalniania tlenku azotu z zakończeń nerwowych zlokalizowanych w pobliżu ciał jamistych, dzięki czemu wzmacnia wzwód; Maca – naturalny lek, który przyczynia się do zachowania równowagi w organizmie poprzez regulację poziomu enzymów i hormonów, co w efekcie zapewnia nie tylko dłuższe erekcje, ale też większy popęd płciowy; Saw Palmetto – jest to roślina znana z pobudzania niskiego libido u mężczyzn i zwiększania energii seksualnej, oprócz tego jest skuteczną terapią dla wielu mężczyzn, którzy cierpią z powodu łagodnego przerostu prostaty.


Jak działa Xtrasize?

Xtrasize poprawia przepływ krwi w organizmie oraz zwiększa chłonność i sprawność ciała jamistego. Rozmiar penisa zależy właśnie od sprawności ciała jamistego. Dzięki tym tabletkom w momencie w którym komory Twojego penisa się rozszerzają, tkanki pęcznieją do znacznie większej pojemności niż przed zastosowaniem preparatu. W efekcie, długość i grubość penisa oraz siła samej erekcji ulegają zwiększeniu.


Jakie jest zalecane dawkowanie tego specyfiku?

Zaleca się przyjmowanie jednej tabletki dziennie, najlepiej po pierwszym śniadaniu. W ten sposób jedno opakowanie starcza nam na dwa miesiące, co może skutkować przyrostem penisa nawet o 2 cm.


Czy stosowanie tych tabletek powoduje jakieś skutki uboczne?

Stosowanie tych tabletek jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych.


Jaka jest cena Xtrasize?

Pojedyncze opakowanie kosztuje 159 zł. Jednak dużo taniej wychodzi kupowanie większej ilości opakowań w pakiecie, bowiem za dwa opakowania zapłacimy 309 zł, a za trzy już 409 zł. Sprawdź aktualną cenę klikając TUTAJ


Mogę kupić Xtrasize na allegro?

Odradzam kupowania tego suplementu za pośrednictwem allegro, ponieważ możemy trafić na podróbkę tabletek nawet o tym nie wiedząc.


Gdzie najlepiej kupić Xtrasize?

Xtrasize? Tabletki najlepiej jest zakupić poprzez stronę producenta (tutaj) – mamy wówczas gwarancję oryginalności specyfiku.


Czy Xtrasize naprawdę działa?

W internecie jest wiele opinii na temat tego preparatu, jedne są bardziej pozytywne, inne mniej. Jedno jest pewne – jest to aktualnie najskuteczniejszy specyfik mający na celu powiększenie członka.


Co jeszcze watro wiedzieć?

Warto zaznaczyć, że przyrost penisa jest zależny od długości kuracji. Im dłużej zażywamy tabletki, na tym lepsze efekty możemy liczyć.

Dodaj komentarz