Park Psychologii

Profolan – opinia, cena, skład, stosowanie

Łysienie androgenowe, które z racji tego, że dotyka głównie mężczyzn, bywa również określane mianem łysienia typu męskiego.Początkowe objawy łysienia androgenowego mogą pojawiać się już w wieku nastoletnim. Ważnym objawem łysienia męskiego jest znaczne cofnięcie się linii włosów, które najczęściej obejmuje obszar skroni i czoła osoby dotkniętej łysieniem. W walce z tym schorzeniem może pomóc nam suplement diety Profolan.

Czym jest Profolan?

Profolan to suplement diety w formie tabletek pozytywnie wpływający na nasze włosy. Specyfik oddziałuje na mieszki włosów w znacznym stopniu poprawiając dopływ krwi oraz ich odżywanie. Dodatkowo wzmacnia je i odżywia poprzez dostarczenie składników budulcowych co skutkuje powstawaniem pełnowartościowych włosów. Suplement również pozytywnie wpływa na pigmenty naszych włosów poprawiając ich barwę oraz nadając naturalny kolor. Chroni również przed przedwczesnym siwieniem.

Jeżeli chodzi o skład tabletek to znajdziemy tu wyłącznie elementy pochodzenia naturalnego więc są bezpieczne w stosowaniu. Skład tabletek Profolan to:

Skrzyp polny – wyciąg ze skrzypu polnego jest stosowany w kosmetyce i medycynie naturalnej, już od wielu, wielu lat. Skrzyp polnym hamuje wypadanie włosów a także pomaga w walce z łupieżem i przetłuszczaniem się skóry głowy.

Pokrzywa zwyczajna – dzięki wysokiej zawartości wielu składników odżywczych pokrzywa dumnie wspiera porost włosów i świetnie wpływa na ogólną kondycję włosa oraz hamuje ich wypadanie.

L-cysteina – To główny składnik niezbędny do tworzenia keratyny, czyli podstawowego budulca włosa. Stosowana jest przy chorobach skóry głowy, a także regeneracji zniszczonych włosów.

 

Profolan opinie na temat produktu – historia użytkownika.

Od kilku lat z powodzeniem realizuję swoją pasję pracując w branży medycznej. Jestem fizjoterapeutą. Ponadto prowadzę zdrowy tryb życia, interesuję się dietetyką, naturalnym wspomaganiem zdrowia, regularnie trenuję i startuję w triathlonach.

W mojej pracy nadrzędną wartością jest pomoc drugiemu człowiekowi, zaś inną ważną kwestią jest świadomość swoich własnych wad i zalet oraz ustabilizowane poczucie własnej wartości. Jestem specjalistą pracy z ciałem, toteż stale przyświecała mi idea dbania o swój wygląd zewnętrzny. Wiem doskonale, że stopniowe tracenie włosów nie jest równoznaczne z końcem świata. Jednak gdy nie miałem tak bujnej czupryny jak kiedyś towarzyszył mi znaczny dyskomfort.

Nie mogłem skupić się na rozmowie z pacjentem i wnikliwej ocenie dolegliwości z którymi przyszedł, ponieważ zastanawiałem się czy światło słoneczne nie pada mi na zakola. Stopniowo zaczęło spadać z piedestału moje poczucie własnej wartości a co za tym idzie również efektywność w pracy, która w moim przypadku jest szalenie ważna.

Codziennie poszukiwałem idealnego dla mnie rozwiązania. Zastanawiałem się nad ostrzykiwaniem skóry głowy osoczem bogatopłytkowym czy nawet transplantacją włosów. Po głębszej analizie te dwie metody odpadły ze względu na dość dużą inwazyjność i ingerencję chirurgiczną.

Przy okazji szkolenia z krótkodźwingiowych technik manipulacyjnych opowiedziałem o swoim problemie koledze, który polecił mi Profolan. Postanowiłem skorzystać z tego rozwiązania bowiem nie miałem nic do stracenia. Pierwsze zauważalne efekty występują między 4 a 6 tygodniem kuracji, pod warunkiem systematycznego przyjmowania preparatu. Włosy, które pozostały zaczęły znacznie szybciej rosnąć, był to sygnał zwiastujący korzystne działanie leku.
Po 6 tygodniach stosowania zmniejszyło się wypadanie włosów, po kilku kolejnych ilość włosów znaczne wzrosła, zakola widocznie się zmniejszyły i taki efekt utrzymywał się ciągle.
Moje włosy są mocniejsze, błyszczące i wyglądają lepiej niż przed kuracją tabletkami Profolan.

Od rozpoczęcia kuracji minęło blisko 5 miesięcy a ja nadal kontynuuje suplementację. Chcę utrzymać dotychczasowy efekt kuracji.Zakola spowodowane łysieniem zmniejszyły się, rosną mi nowe włosy, a stare nie wypadają. To jest argument przemawiający za rozpoczęciem leczenia tabletkami Profolan.

Sposób dawkowania

Według zaleceń producenta specyfik należy dozować w ilości nieprzekraczającej 2 tabletek dziennie. Nie ma przeciwwskazań co do pory zażywania produktu, jednak powinno się to robić podczas posiłku lub tuż po nim. Tabletki po spożyciu należy popić min. 350 ml wody (wielkość dużej szklanki).

Profolan najlepsza cena – apteka czy sklep producenta?

Suplement diety Profolan dostępny jest wyłącznie w sklepie producenta. Nie znajdziemy go więc w aptece. Nie szukajmy go również na serwisach aukcyjnych typu Allegro. Osoby zajmujące się handlem na tego typu miejscach często sprzedają produkt podrobiony o niepewnym pochodzeniu oraz składzie. Jedynym bezpiecznym miejscem do zamawiania produktu jest strona producenta, którą znajdziesz pod adresem: https://profolan.pl/

 

Strona nadziejawgenach.pl służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. parkpsychologii.pl nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów. Warto odwiedzić Wzór do naśladowania