Permen King – opinie, cena, dawkowanie

Ostatnimi czasy ilość reklam środków na poprawienie sprawności seksualnej u mężczyzn powiększa się, coraz częściej możemy usłyszeć o kolejnym złotym środku na nasze problemy. Niewątpliwie jedną z reklam, która przykuwa naszą uwagę jest reklama Permen King.

Czym właściwie jest ten specyfik? Producent na opakowaniu tabletek zamieszcza informację o tym, że Permen King zapewnia zdrowie seksualne mężczyzn. Konkretniej – pomaga wywołać erekcję i poprawić jej jakość. Brzmi obiecująco, prawda? Tym bardziej, że o tabletkach tych nie trzeba pamiętać przed stosunkiem (a tym samym nie trzeba planować stosunku), ponieważ zażywa się je rano, podczas pierwszego posiłku. Trzeba przyznać, że to mniej uciążliwa systematyczność.

W składzie Permen King możemy znaleźć między innymi żeń-szeń (który bezpośrednio pomaga wywołać i wzmocnić erekcję), buzdyganek naziemny (poprawia sprawność seksualną i wyzwala pożądanie, jest afrodyzjakiem), l-arginia (jest prekursorem tlenku azotu, cząsteczki odgrywającej w organizmie kluczową rolę w regulacji krążenia krwi). Cały skład ma wspomóc naturalny proces wywołania erekcji.
Opakowanie Permen King zawiera 60 tabletek w cenie około 80 złotych. Producent zaleca zażywanie dwóch tabletek dziennie, więc opakowanie starcza na miesiąc, więc cena jest do przełknięcia. A co ze skutkami niepożądanymi działania preparatu? Może nasilać działanie leków przeciwzakrzepowych, ponadto w trakcie stosowania preparatu należy kontrolować ciśnienie krwi i ograniczyć spożycie kawy – żeń-szeń zwłaszcza w połączeniu z kofeiną podnosi ciśnienie tętnicze.

Opinie na temat skuteczności tych tabletek są podzielone. Jednak częściej można trafić na te negatywne, które zarzucają Permen King brak jakiegokolwiek działania. Na rynku są produkty o lepszym składzie i zapewniające faktyczną poprawę życia seksualnego mężczyzn, ale specyfik ten dla osób o małych problemach może się okazać dobrym wyborem.

Dodaj komentarz