Park Psychologii

Odżywka do rzęs Miralash – opinie, cena, efekty

Rzęsy to lekko zaginające się włoski występujące u ludzi na górnej i dolnej powiece oka. Na górnej włoski są nieco dłuższe, lepiej się prezentują, zaś dolna część powieki ma tych włosków stosunkowo niewiele. Nadrzędnym zadaniem i funkcją rzęs jest wyłapywanie kurzu, zanieczyszczeń i bakterii oraz drobnych owadów, które mogłyby dostać się do oka powodując różnego rodzaju infekcje grożące nawet utratą wzroku.

Jednak oprócz funkcji ochronnej, rzęsy stanowią wspaniałą ozdobę a dobrze zaakcentowane podkreślają linię kobiecych oczu. Nie każda przedstawicielka płci pięknej może cieszyć się długimi i mocnymi rzęsami. Co wtedy zrobić żeby poprawić ich stan a tym samym samopoczucie właścicielki rzęs?

Długie i gęste rzęsy. To tylko marzenie?

W związku z tym, że marzeniem większości kobiet jest posiadanie niebotycznie długich, pięknych i mocnych rzęs, które zrobią niemałe wrażenie na mężczyznach bardzo popularne ostatnimi czasy stało się przedłużanie rzęs za pomocą ich sztucznych zamienników. Lecz zanim zdecydujesz się na taki zabieg, warto zapoznać się z listą możliwych skutków ubocznych, a takich nie brakuje. Z udziału w zabiegu wyklucza się osoby borykające się z alergią, nowotworem, niską odpornością oraz po przebytej infekcji bakteryjnej lub wirusowej oka. Klej używamy do doklejania kępęk rzęs jest wysoce alergizujący. Głównym składnikiem jest bowiem cyjanoakrylan o dość intensywnym zapachu, który powoduje reakcję alergiczną; kontaktową lub wziewną, podobnie jak preparaty do usuwania rzęs. Innym negatywnym skutkiem zabiegu jest utrata naturalnych rzęs, ponieważ te sztuczne mocno je obciążają. Sam zabieg jest wykonywany ręcznie, więc istnieje ryzyko infekcji, która obejmie również oczy; na powierzchnię rzęs również mogły dostać się zanieczyszczenia, które powodują podrażnienie.

Zamiast decydować się na tak czasochłonny i kosztowny zabieg, który nie daje gwarancji sukcesu, warto wypróbować odżywkę do rzęs. Przystępna cena Miralash, wiele pozytywnych rekomendacji i skład oparty na naturalnych składnikach, to najważniejsze z elementów, które przekonują do kupna specyfiku.

Miralash – skład preparatu

Regularnie stosując odżywkę możesz być pewna, że Twoje rzęsy stopniowo będą gęstsze, zwiększą swoją objętość, i sprawią wrażenie ciemniejszych. Miralash gwarantuje wyśmienite efekty, a czynnikami wyróżniającymi ją spośród innych dostępnych na rynku odżywek są korzystne opinie oraz skład.

W porównaniu do pozostałych odżywek w tej nie ma substancji chemicznych takich jak: bimatoprost, oraz latanprost, które to wykazują toksyczne działanie i powodują podrażnienie delikatnych okolic oczu. W skład odżywki wchodzą substancje, które wspierają porost rzęs, oraz ekstrakty z żeń-szenia, pokrzywy zwyczajnej, które subtelnie pielęgnują i wzmacniają rzęsy. Wyżej wymienione wyciągi z roślin i ziół sprawiają, że preparat może być bezpiecznie stosowany również u alergików.  

Jak stosować?

Odżywka jest niezwykle wydajna w stosowaniu, jej stosunkowo niewielka buteleczka wystarczy nawet na 4 – 5 miesięcy codziennego używania. Najlepiej stosować preparat wieczorem, na starannie oczyszczone po demakijażu. Za pomocą wygodnego aplikatora należy nanieść odpowiednią ilość odżywki na górne partie rzęs (na nasadę), dokładnie w ten sam sposób, w jaki nakładamy tusz. Dzięki bardzo poręcznemu pędzelkowi, aplikacja jest naprawdę przyjemna. Podczas używania odżywki swobodnie można się malować, by podkreślić oko.

Czy to działa?

Niewątpliwym dowodem na skuteczność tejże odżywki, jest fakt, że wiele kobiet już po miesiącu regularnego stosowania zaobserwowało poprawę stanu swoich rzęs. Kolejnym faktem przemawiającym za skutecznością preparatu Miralash są niezwykle pozytywne opinie zarówno od konsumentek, jak i od przedstawicielek branży kosmetycznej.

Odżywkę poleciła mi moja kosmetyczka po ocenie stanu moich rzęs. Zaczęłam ją stosować nie mając wobec niej większych oczekiwań, ale ku mojemu zaskoczeniu efekt był widoczny gołym okiem, Teraz polecam odżywkę moim znajomym, które mają osłabione rzęsy po licznych, bezskutecznych zabiegach pielęgnacyjnych.

Odkąd pamiętam miałam cienkie, łamiące się i wypadające rzęsy, którym nie pomagał nawet najlepszy pogrubiający tusz do rzęs. Postanowiłam wypróbować Miralash. Teraz dzięki tej odżywce mam takie rzęsy, jakich nigdy nie miałam. Bardzo żałuję, że nie zdecydowałam się na nią dużo wcześniej.

Miralash to efekt pracy wielu specjalistów, starannie wyselekcjonowane składniki, oraz formuła najwyższej jakości. Spróbuj i przekonaj się, że było warto!

Gdzie kupić?

Należy mieć pewność, że inwestując pieniądze w Twoje ręce trafi oryginalny produkt, taki, którego szukałaś. Miralash najbezpieczniej kupić na stronie producenta specyfiku, tylko taki sposób da gwarancję pełnego bezpieczeństwa i skuteczności stosowania. Odżywki Miralash nie znajdziemy w stacjonarnych drogeriach ani sieciowych aptekach, tam jedynie możemy spotkać jej zamienniki, które nie przyniosą tak oszałamiających efektów.

Strona producenta z ofertą sprzedażową dostępna pod adresem: LINK

Strona nadziejawgenach.pl służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. parkpsychologii.pl nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów. Warto odwiedzić Wzór do naśladowania