Park Psychologii

iBright – skład, stosowanie, opinie, cena

W dobie wszelakich zabiegów estetycznych nasze piękno może być łatwo modyfikowane i kreowane, czy to przy pomocy produktów kosmetycznych, czy też w bardziej ekstremalny sposób tj. przy pomocy zabiegów chirurgicznych. Podobnie rzecz się ma w przypadku naszego uzębienia. Efekt żółtych zębów jest dość powszechnym zjawiskiem, widocznym wśród populacji wszystkich zakątków świata. Nie dziwi więc, że po różne sposoby pozbycia się go sięga coraz więcej osób. Jednak jakie właściwie są przyczyny tego stanu rzeczy? Wymienić można ich kilka.

Przebarwienia na naszym uzębieniu mogą powstawać wskutek nagromadzenia się barwników bezpośrednio na szkliwach, ale również wewnątrz tkanek twardych zębów. Podłoża tego stanu rzeczy można doszukiwać się w różnych chorobach, które mogą nam doskwierać (wszelkie choroby o podłożu genetycznym, choroby krwi czy wszelkie zaburzenia hormonalne). Również przyjmowanie różnych leków (szczególnie we wczesnym dzieciństwie) np. tetracykliny może skutkować nieestetycznym wyglądem naszych zębów. Najbardziej jednak pospolitymi przyczynami przebarwień na naszym uzębieniu są mocno barwiące produkty codziennej diety takie jak: kawa, czerwone wino, soki, herbata czy nawet niektóre zioła stosowane w trakcie gotowania.

Na szczęście istnieją metody na przywrócenie pięknej bieli dla naszych zębów np. w postaci past lub żelów wybielających. Dzisiaj chcielibyśmy dla was sprawdzić jeden z takich żeli, a mianowicie produkt o pozytywnie brzmiącej nazwie iBright.

Opis oraz skład iBright

Jak już było wcześniej wspomniane iBright (strona producenta) to wybielacz do zębów w postaci żelu. Jednak to nie wszystko, gdyż iBright jest wybielaczem dość nowatorskim. Do opakowania dołączona została lampa LED, która wzmacnia efekt żelu. Skład produktu jest oparty na Sodium Perborate (nadboranie sodu), który jest doskonałym źródłem aktywnego tlenu, zapewniającego odpowiednią oksydację, co przekłada się na szybsze efekty wybielania niż u konkurencyjnych produktów. Dodatkowo wspierają go Hydroksyapatytowe kryształkami o naturalnym pH co zapewnia ochronę dla szkliwia naszych zębów. Produkt jest więc w 100% bezpieczny i nie powoduje żadnych negatywnych efektów. Specyficzna forma produktu (gęsty żel) w łatwy i dokładny sposób uzupełnia szczeliny naszych zębów.

iBright – stosowanie

Jak podaje producent, do uzyskania pierwszych efektów, można zastosować dwie metody aplikowania produktu. Pierwszy to kuracja 5-dniowa, w której wykonujemy sesje wybielające przez pierwsze cztery dni po 30 minut, natomiast piątego czas skracamy do 20 min. Druga metoda trwa 7 dni i również wymaga wykonywania sesji po 30 minut od pierwszego do trzeciego dnia. Następnie czwartego redukujemy czas do 10 minut. Od piątego wracamy do sesji 30-minutowych, by skończyć na dniu siódmym znów sesją 10-minutową.

Aplikowanie produktu również nie jest niczym skomplikowanym. Rozpoczynamy od przygotowania chusteczki wybielającej, którą kładziemy na palec i spryskujemy sprayem zawartym w pudełku. Następnie ok. 1 minutę dokładnie czyścimy nasze zęby wcześniej przygotowaną chusteczką. Dalej przymocowujemy nakładkę do lampy LED, nakładamy żel do wybielania na górną i dolną część nakładki i umieszczamy ją w jamie ustnej. Uruchamiamy lampę i tak przygotowany zestaw zostawiamy na odpowiedni czas sesji. Uwaga, lampa posiada system, który samoczynnie wyłącza ją po 10 minutach. W przypadku sesji trzydziesto i dwudziestominutowych należy ponownie uruchomić lampę.

Zestaw startowy iBright

Opinie o iBright

Produkt jest dość popularny poza granicami naszego kraju i zyskał sobie uznanie szeregu zadowolonych klientów. iBright w naszym kraju również zaczyna być dostrzegany i bardzo chwalony. Oto kilka przykładowych opinii na temat produktu:

Od wielu lat pale paczkę papierosów dziennie. Próbowałem kilka razy rzucić, ale nic z tego. Żona ciągle mi powtarzała, że przez te papierosy moje zęby są juz prawie brązowe. Nie słuchałem jej. Nie chciałem jej słuchać. Myślałem, ze ona tylko zrzedzi. Ale kiedy wrocilismy z wakacji i ogladalem zdjecia na ekranie telewizora… sam się przerazilem! Moje zęby faktycznie były prawie brazowe. Zamówilem więc iBright i zaczałem go stosować zgodnie z instrukcją, która jest bardzo czytelna. Po 5 dniach widziałem już zadowalające efekty, a po 7 moje zęby stały się jaśniejsze o 7 odcieni! Wiadomo, że tyle lat palenia papierosów zrobiło swoje i moje zęby śnieżnobiałe nie będą już nigdy, ale to, co osiągnąłem z iBright przeszło nawet moje oczekiwania 🙂 Dziękuję!Adrian Worek

Piję dużo kawy, mocniej kawy, wiec przebarwienia na zębach to nic zaskakującego. Stosowalam rózne pasty wybielające, ale nigdy nie było widocznego efektu. Wiekszosc z nich nie wybiela, a jedynie pomaga zachowac efekt wybielania. Nie dziwne, ze wciąż wstydzilam się swojego uśmiechu. Kiedy kupilam iBright bylam sceptycznie nastawiona. Myślałam, ze to kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Jakże się myliłam! Dzisiaj moje zęby są bielsze o 9 odcieni, w zestawie iBright jest specjalny miernik. Jestem przeszczesliwa, że moje zęby się tak zmieniły.Alicja Jońska

Cena iBright

Zestaw startowy to zaledwie 199 zł, który wystarcza na pełną kurację. Ciekawą opcją jest również promocja przygotowana przez producenta przy zakupie dwóch produktów, dzięki której zaoszczędzimy aż 69 zł ! Warto więc zastanowić się nad dobraniem dodatkowej osoby do zamówienia. Dodatkowo klikając w link poniżej, za przesyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Link do strony producenta: LINK

UWAGA!

Nigdy nie kupuj produktu iBright z portali aukcyjnych typu Allegro. Zestawy tam sprzedawane mogą pochodzić z niepewnego źródła a ich skład może zaszkodzić twojemu zdrowiu, jak i życiu. Produkt kupuj wyłącznie na stronie producenta. Link powyżej.

Strona nadziejawgenach.pl służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. parkpsychologii.pl nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów. Warto odwiedzić Wzór do naśladowania