Park Psychologii

Follixin – skład, stosowanie, opinie, cena

Wypadające włosy to niewątpliwie problem znacznej części społeczeństwa polskiego, ale i nie tylko. Rozwój cywilizacyjny przyniósł nam ogrom dobrodziejstw, z których skrzętnie korzystamy, jednak wprowadził również styl życia, który niestety znacznie wyniszcza nasz organizm. Stres, przepracowanie, życie w ciągłym biegu. Niestety konsekwencją takiego funkcjonowania mogą być różne problemy zdrowotne w tym właśnie utrata włosów. Włosów może nam również ubyć z wiekiem. Im starsi jesteśmy tym procesy metaboliczne, jakie zachodzą na skórze naszej głowy, stopniowo tracą swą skuteczność, co przekłada się na nieodpowiednie odżywianie cebulek. Konsekwencją tego jest osłabienie się struktury całego włosa, utrata połysku, znaczna łamliwość oraz z czasem jego wypadnięcie.

 

Zdrowe, mocne i zadbane włosy od wieków były symbolem zdrowia oraz atrakcyjności głównie wśród kobiet, ale również i mężczyzn. Łatwo jest więc zrozumieć jak wielki stres i dyskomfort może powodować ich utrata. Czy da się coś z tym zrobić? Dobrą odpowiedzią na ten problem może być produkt Follixin.

 

Czym jest Follixin?

Produkt Follixin (strona producenta) jest suplement diety, dedykowanym w głównej mierze dla mężczyzn zmagających się z problem wypadających włosów. Oczywiście może być również stosowany przez kobiety, nie ma co do tego żadnych przeciwwskazań. Naturalny skład produktu pozytywnie wpływa na strukturę włosa. Follixin działa dwustopniowo: naturalnie odbudowuje włosy, odmładza zatkane pory oraz poprawia jakość cebulek naszych włosów co przekłada się na wzmożony porost włosów i jednoczesne zapobieganie jego dalszemu wypadaniu.

 

Skład Follixin

Jak już wcześniej było wspomniane suplement diety Follixin składa się wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego, co skutkuje tym iż nie grożą nam żadne efekty uboczne i jest to produkt w 100% bezpieczny dla naszego zdrowia. W składzie Follixin znajdziemy między innymi:

 

Witaminy B1, B2, B5, B6, B7, B9, B12 – jest to grupa witamin odpowiadających za szereg procesów zachodzących w naszym organizmie. Ich niedobór może negatywnie odbić się na naszym zdrowiu, prowadząc do poczucia stresu, depresji czy chorób skóry i włosów.

Witamina E, C – kolejne bardzo ważne witaminy w naszym organizmie, jeżeli chodzi o dobrą kondycję naszych włosów. Odpowiednia ich suplementacja pomaga odżywić włosy, co pozytywnie przekłada się na ich gęstość oraz silniejszą strukturę.

Wyciąg ze skrzypu polnego – bardzo popularna roślina wykorzystywana przy poprawie kondycji włosów, jak i paznokci. Wykorzystywana od dawna w medycynie cechuje się licznymi właściwościami leczniczymi.

L-cysteina – bardzo ważny aminokwas w naszym organizmie. Odpowiada między innymi za tworzenie białka włosów, ale również i paznokci.

Wyciąg z pokrzywy – pokrzywa jest kolejną rośliną po skrzypie polnym, która od dawna wykorzystywana jest w medycynie. Swoim działaniem powstrzymuje produkcję dihydrotestosteronu tj. hormonu, który powoduje łysienie androgenowe.

Hydrolizowany kolagen – głównie stosowany w produktach na leczenie zmarszczek. Środek ten przyśpiesza regenerację skóry, ale również i włosów.

 

Follixin – stosowanie

Stosowanie produktu powinno się odbywać według wytycznych producenta. Według nich wystarczy przyjmować dwie kapsułki dziennie (najlepiej po jednej rano i wieczorem) podczas posiłku. Następnie popić dużą ilością wody. Według opinii użytkowników suplementu pierwsze efekty powinny zacząć się już pojawiać po pierwszym miesiącu stosowania produktu.

Opinie o Follixin

 

Produkt przeznaczony jest dla mężczyzn, ale stosuję go na moje problemy z wypadającymi od lat włosami, stosowałam wiele innych środków, ale dopiero te tabletki przeciw wypadaniu włosów zaczynają na mnie działać i zauważam już mniejszą ilość włosów na szczotce, kończę pierwsze opakowanie i na pewno kupię następne.Natalia

 

Mam 51 lat,follixin używam od 6-ciu miesięcy,włosy zaczęły odrastać po ok.2 miesiącach a przede wszystkim bardzo się wzmocniły.Wcześniej włosy zostawały na grzebieniu , teraz wogóle nie ma ztym problemu i wyglądają o wiele lepiej.Jan

 

Jestem bardzo zadowolony z efektów. Wreszcie zniknęły zakola, a włosy się znacznie zagęściły.Jacek

 

Follixin cena

Cena może wydawać się dość duża. Koszt jednego opakowania to 159 zł, które starcza na 1 miesiąc kuracji. Producent jednak przygotował szereg promocji, które pozwalają zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy przy zakupie jego produktu. Po pierwsze jedno pudełko otrzymujemy za darmo, jeżeli zdecydujemy się zakup od razu 3 opakowań, co wydaje się dość rozsądnym posunięciem, zważywszy na to, iż pierwsze efekty uzyskujemy po miesiącu, a pełny efekt kuracji doświadczymy właśnie w okolicach 2-3 miesiąca. Po drugie przy zakupie jeszcze większej ilości produktu producent gwarantuje bardzo atrakcyjne zniżki. Warto więc się zastanowić nad wspólną kuracją ze znajomymi zmagającymi się z podobnym problemem. Po trzecie według informacji podanej na stronie producenta produkt jest objęty 90-dniowym okresem gwarancyjnym, jeżeli w tym okresie nie zauważymy żadnych zmian, otrzymamy zwrot kosztów zakupu. Zachęcamy więc do zakupu produktu wyłącznie na stronie producenta klikając tutaj.

 

Strona nadziejawgenach.pl służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. parkpsychologii.pl nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów. Warto odwiedzić Wzór do naśladowania