Park Psychologii

Detoxic – skład, stosowanie, opinie, cena

Pasożyty, czyli mikroorganizmy zwierzęce lub roślinne, które do egzystencji wykorzystują inne organizmy w tym także ludzi. Nasz gatunek najczęściej jest atakowany przez pasożyty pochodzenia zwierzęcego (obecnie nauka sklasyfikowała parę tysięcy tychże osobników), z których możemy wymienić np.pierwotniaki.

Bóle mięśniowe,  zaparcia, biegunki mogą być spowodowane obecnością pasożytów.

Według statystyk co 3 osoba w Europie jest nosicielem pasożytów. Te niepożądane przez nas mikroorganizmy mogą dostać się do naszego organizmu w zwykłych, codziennych sytuacjach takich jak kontakt z osobą będącą nosicielem pasożyta, w trakcie posiłku czy nawet korzystając z przedmiotów będących w publicznym obiegu (np. klamki). Objawy posiadania szkodliwego pasożyta mogą być różne. Oto kilka przykładów:

 • Częste przeziębienia,
 • Ciemne podkówki wokół oczu.
 • Brak energii, ciągłe zmęczenie,
 • Alergie,
 • Nieświeży oddech,
 • Częste bóle głowy
 • Zaparcia, biegunki,
 • Bóle w mięśniach i stawach

W przypadku wystąpienia którychś z wyżej wymienionych objawów warto zastanowić się nad kuracją antypasożytniczą np. przy pomocy preparatu Detoxic.

Czym jest Detoxic?

Detoxic to suplement diety w postaci kapsułek, wspierający nas w walce ze szkodliwymi pasożytami oraz pomaga oczyścić nasz organizm z nagromadzonych toksyn. Produkt składa się w pełni z naturalnych komponentów, jest więc w 100% bezpieczny zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Dodatkowo dzięki swojemu składowi poprawia wygląd naszej skóry, włosów oraz paznokci. Działa również na nasz układ trawienny wspomagając jego działanie, co może się przydać podczas kuracji odchudzającej.

Skład Detoxic

Jak już wcześniej było wspomniane, produkt Detoxic to w 100% natura. W skład suplementu diety wchodzą:

 • Centuria pospolita – roślina często używana jako ozdobna ze względu na swoje charakterystyczne różowe kwiaty. W lecznictwie wykorzystywana ze względu na swoje cechy stymulujące wydzielanie soków trawienncyh w organizmie człowieka. Wpływa to na perystaltykę jelit, przez co skutecznie eliminuje pasożyty. Dodatkowo roślina wykazuje silne działania przeciwzapalne.
 • Goździk – bogaty w mikroelementy, skutecznie dezynfekuje ludzkie ciało. Posiada również błonnik zmniejszający ryzyko wystąpienia nowotworów oraz wspiera nas w trakcie odchudzania.
 • Krwawnik pospolity – roślina przywracająca odpowiednią mikroflorę w jelitach tworząc nieprzyjazne dla pasożytów środowisko.

Stosowanie Detoxic

Produkt należy przyjmować oczywiście wyłącznie według zaleceń producenta zawartych w ulotce dołączanej do opakowania, z której możemy wyczytać:

 • Osoby dorosłe powinny stosować 1 kapsułkę  w ciągu dnia, ok. pół godziny przed posiłkiem przez okres 1 miesiąca.
 • Dzieci w wieku od 6 do 12 lat powinny stosować 1 kapsułkę w ciągu dnia, ok. pół godziny przed posiłkiem przez okres nie dłuższy niż 20 dni.
 • Dzieci w wieku od 3 do 6 lat powinny stosować po 3 kapsułki w ciągu dnia, ok. pół godziny przed posiłkiem przez okres nie dłuższy niż 10 dni.

Cena Detoxic

Produkt Detoxic do niedawna, ze względu na swoją cenę, nie był zbyt dostępny dla szerokiego grona odbiorców.

 

Sprawdź Detoxic już teraz – 50% taniej – zamów ze strony producenta klikając tutaj.

 

Na szczęście producent na chwilę obecną obniżył swoją cenę do akceptowalnej kwoty 200 zł.

 

Opinie o Detoxic

W 2011 r. zachorowałam na opistorchozę. Od tamtej pory byłam w krytycznym stanie. Wszystko zaczęło się od nieustannego chorowania. Po badaniu lekarskim, zalecono mi poddać się testom na obecność pasożytów. Test ujawnił obecność jaj przywry kociej w moim organizmie. Poddano mnie leczeniu w szpitalu chorób zakaźnych i podawano chemiczne leki. Po roku pasożyty wróciły. Spróbowałam metod medycyny alternatywnej. Detoxic okazał się najskuteczniejszy. Wszystko jest w najlepszym porządku już od 2,5 roku! Pozbyłam się alergii, astmy, osłabienia, zawrotów głowy i bólu w dole brzucha. Mój język odzyskał naturalny kolor, a jelita pracują bez zarzutu! Alicja

 

Uważnie przyjrzałam się składowi kapsułek Detoxic w internecie i poczytałam opinie. Oczywiście miałam pewne obawy, czy mi pomoże czy nie. Po rozmowie z konsultantami zdecydowałam się wypróbować. Postępowałam zgodnie z zaleceniami. Po zakończeniu kuracji, poczułam się jak inna osoba. Znów miałam dobry humor i zaczęłam mieć świetne wyniki w pracy. Wszystkie te efekty sprawiły, że skakałam z radości! Pasożyty zniknęły! Za każdym razem jak wyobrażę sobie, że mogłyby urosnąć w moich jelitach do 40 cm, serce staje mi w gardle! Dziękuję, że mnie wyleczyłyście, cudowne kapsułki Detoxic. Ela

 

Detoxic gdzie kupić?

Zalecamy do zakupu suplementu diety Detoxic wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony producenta. Odradzamy korzystania z serwisów typu Allegro do zakupu produktu. Tabletki tam sprzedawane mogą pochodzić z niepewnego źródła, ze zmienionym składem, który może negatywnie może wpłynąć na nasze zdrowie.

Kup Detoxic na stronie producenta klikając w tym miejscu.

Strona nadziejawgenach.pl służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. parkpsychologii.pl nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów. Warto odwiedzić Wzór do naśladowania