Climax control – opinie, cena dawkowanie

Czym jest Climax Control? 

Są to tabletki skierowane do walki z problemem przedwczesnego wytrysku (strona producenta)

Jak działa ten specyfik?

Climax Control nie tylko zapewnia zdecydowanie dłuższy stosunek (producent obiecuje nawet do 30 minut), ale też umożliwia mężczyźnie pełną kontrolę nad wtryskiem. Pierwsze efekty możemy zaobserwować już po 4 dniach stosowania.

Jaka jest cena Climax Control?

Cena regularna tych tabletek wynosi 149 zł za jedno opakowanie. Jeżeli decydujemy się na zakup kilku opakowań jednorazowo cena jest zdecydowanie niższa. Wygląda to następująco – za 3 opakowania w tym wypadku zapłacimy 359 zł., natomiast za 6 opakowań cena będzie już wynosiła 555zł. Warto zaznaczyć, że w jednym opakowaniu jest 60 tabletek. (sprawdź aktualną cenę)

Jakie jest wskazane dawkowanie Climax Control?

Producent zaleca zażywanie specyfiku dwa razy dziennie, wobec czego jedno opakowanie starcza na miesiąc.

Jaki jest skład Climax Control?

Skład Climax Control to w 100% naturalne składniki. Wśród nich możemy wymienić nasiona rośliny Griffonia (składnik ten odpowiada za zwiększenie syntezy endorfin), brazylijskie jagody Acai (które są bogate w antyoksydacyjne antocyjany, oraz są źródłem kwasu elagowego), czy znany wszystkim kwas foliowy (przede wszystkim usprawnia percepcję bodźców seksualnych)

Źródło: https://climaxcontrol.pl/

Czy mogę kupić Climax Control na allegro?

Nie polecamy zakupu tego preparatu na allegro, gdyż niestety Climax Control doczekały się swoich wiernych podróbek.
Climax Control ma swój sklep? – Tak, Climax Control ma swój sklep. (kliknij tutaj)

Gdzie kupić Climax Cotnrol? 

Najlepiej zamówić te tabletki na przedłużenie stosunku właśnie na stronie producenta. Dokonując zakupu w ten sposób będziemy mieli pewność co do oryginalności produktu. Niestety żadna apteka nie posiada w swoim asortymencie Climax Control.

Czy po zażywaniu Climax Control mogą wystąpić jakieś skutki boczne?

Nie. Z racji tego, że skład tych tabletek bazuje na naturalnych składnikach nie grozą nam żadne skutki uboczne towarzyszące zażywaniu tego preparatu.

Czy Climax Control są bezpieczne dla zdrowia?

Ten specyfik jest całkowicie obojętny dla naszego zdrowia.

Czy Climax Control naprawdę działa?

Ile ludzi, tyle opinii. Z pewnością jest to jeden z najskuteczniejszych preparatów przeznaczonych do walki z przedwczesnym wytryskiem.

Źródło: https://climaxcontrol.pl/

Climax Control opinie

Climax Control opinie: Filip, 25 lat, Warszawa

Filip, 25 lat, Warszawa

Problem przedwczesnego wytrysku był moją codziennością odkąd tylko zacząłem swoje życie seksualne. Powód był prosty (jak się domyślam) – brak doświadczenia i zbyt wielkie odczucia przy każdym zbliżeniu. Oczywiście wyjściem mogłoby się okazać zdobycie doświadczenia, ale to było serio błędne koło… Bo chciałem, naprawdę chciałem zdobyć doświadczenie, ale żadna panna nie dała się skusić na drugi raz po porażce pierwszego, a nie jestem jakiś obrotny, żeby mieć ich na pęczki. Więc szybko sam się zraziłem i zacząłem szukać dla siebie ratunku. Żadne masaże na nic się zdały, tak samo było z żelami i tego typu duperelami, a do lekarza wstydziłem się pójść… Climax Control wydawało się być dobrym rozwiązaniem, bo w końcu nie musiałem iść do tego lekarza, ani nawet narażać się na wstyd w aptece. Powiedzieć, że byłem sceptycznie nastawiony to jak nie powiedzieć nic. Ja byłem prawie pewny, że pomoże mi to tyle co nic, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Więc zamówiłem.  I już po dłuższym czasie mogę powiedzieć, że ani przez chwilę tego nie żałowałem. No jasne, na efekty było trzeba trochę poczekać, ale było warto, bo teraz przedwczesny wytrysk to tylko przeszłość i dzięki temu nie odstraszyłem pewnej wyjątkowej kobiety, którą już teraz mogę nazywać swoją. Polecam.

Climax Control opinie: Bartek, 18 lat Kraków

Bartek, 18 lat Kraków

Wiem, że młody jestem, ale to nie znaczy że nie mam problemów. Miałem i to dość poważny, bo na słowo „seks” dostawałem gęsiej skórki, że znowu mi się nie uda. I się nie udawało, nieważne ile razy próbowałem ciągle miałem w głowie ten głosik który mówił „nie uda ci się i tak”. Reagowałem na myśl o seksie jak na wizytę u dentysty. Cholernie się bałem, że tak będzie już zawsze. Dlatego przekopałem cały Internet szukając możliwych rozwiązań problemu z szybkim wytryskiem i próbowałem już chyba wszystkiego, raz nawet zebrałem się na odwagę i poszedłem do apteki, prosząc o coś na mój problem, ale nie wspominam tego dobrze tym bardziej, że nic mi to nie pomogło. Do lekarza na pewno nie chciałem iść bo skoro w aptece tak się stresowałem, to jak by to wyglądało? Na szczęście trafiłem na Climax Control i zamówiłem sobie od razu 3 opakowania, bo miałem nadzieję że zadziała i zadziałało! Zażywałem regularnie, nawet nastawiłem sobie budzik żeby pamiętać i było warto, zdecydowanie nie wywaliłem hajsu w błoto. Więc idźcie w moje ślady i zamawiajcie, mam nadzieje że moja opinia wam pomoże.

Climax Control opinie: Weronika, 22 lat, Gdynia

Weronika, 22 lat, Gdynia

Nie jestem mężczyzną, więc niemożliwym jest, żebym miała problem z przedwczesnym wytryskiem, ale mimo wszystko chcę napisać kilka słów od siebie o Climax Control. Problem z przedwczesnym wytryskiem miał mój bliski przyjaciel i widziałam, jak go to dobija. Gdyby nie fakt, że raz wypił za dużo, to pewnie nawet bym o tym nie wiedziała. Ale skoro już się dowiedziałam, to zaczęłam go ciągnąć za język i okazało się, że wcale nie jest kolorowo, a on sam jest po prostu załamany kolejnymi porażkami. Na początku próbowałam go namówić na wizytę u lekarza, ale możecie się domyślić jak to się skończyło. Stanowcze nie i po sprawie. Więc musiałam kombinować dalej i wmawiać mu, że seks to przecież nie wszystko i ważne jest, żeby po prostu tak czy inaczej zaspokoił kobietę. Ale to był chyba cios w jego ego, bo wcale nie zaczął po tym myśleć pozytywniej. W końcu natknęłam się na jakimś forum na Climax Control i zaczęłam czytać o tych tabletkach, które zapowiadały się obiecująco. I zaryzykowałam, zamawiając mu je w prezencie przyjacielskim. Raczej nie będę opisywać jego reakcji na taki prezent, ale w końcu udało mi się go przekonać, żeby zaczął  je brać, bo w końcu co ma do stracenia. I postawiłam na swoim, a ku mojemu zadowoleniu okazało się, że Climax Control serio działa! Mój przyjaciel nabrał pewności siebie, uśmiech częściej zaczął gościć na jego twarzy, więc kompletnie nie żałuję swojej decyzji i gorąco polecam Climax Control, bo to naprawdę działa.

Dodaj komentarz